Dames 2

Spelers (vlnr)

Danielle
Kim
Gamze
Eda
Loes
Nienke
Cloey
Linda

Coach : Marcel Jong

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Stand

#TeamGPWV+
1SVU DS 610383012972818
2VV Amsterdam DS 810332815982891
3Xenon DS 110312718960906
4Armixtos DS 910221924897955
5De Spuyt DS 510171628910949
6UvO DS 7109932786988

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
19 May 19:00Albatros DS 8 – VONO DS 24-025-13, 25-19, 25-14, 25-22
12 May 19:00Volamos DS 5 – VONO DS 21-313-25, 27-25, 20-25, 21-25
19 April 19:30VONO DS 2 – Albatros DS 80-421-25, 18-25, 16-25, 15-25
05 April 21:00Xenon DS 3 – VONO DS 24-025-13, 25-4, 25-19, 25-7
28 March 19:45VV Amsterdam DS 10 – VONO DS 24-025-13, 25-10, 25-22, 25-11
22 March 20:00VONO DS 2 – Volamos DS 51-38-25, 25-15, 8-25, 22-25
15 March 20:00VONO DS 2 – VV Amsterdam DS 100-424-26, 17-25, 22-25, 23-25
08 March 20:00VONO DS 2 – Xenon DS 30-420-25, 8-25, 20-25, 17-25
09 December 19:00Armixtos DS 9 – VONO DS 2Vervallen
27 November 12:00SVU DS 8 – VONO DS 23-125-18, 24-26, 25-19, 25-14
16 November 20:00VONO DS 2 – Armixtos DS 90-48-25, 14-25, 18-25, 15-25
11 November 19:00Armixtos DS 9 – VONO DS 24-025-14, 25-11, 25-15, 25-17
06 November 16:00K.V.A. DS 6 – VONO DS 24-025-20, 25-17, 25-17, 25-20
02 November 20:00VONO DS 2 – SVU DS 83-125-20, 25-18, 25-21, 19-25
16 October 16:00SVU DS 8 – VONO DS 23-225-19, 16-25, 26-24, 18-25, 15-13
12 October 20:00VONO DS 2 – SVU DS 82-325-19, 22-25, 25-21, 24-26, 13-15
28 September 20:00VONO DS 2 – K.V.A. DS 60-49-25, 17-25, 13-25, 11-25
14 September 20:00VONO DS 2 – K.V.A. DS 60-417-25, 20-25, 14-25, 6-25

Keertje meetrainen?

We zijn VoNo weer aan het opbouwen en je bent van harte welkom om mee te trainen. Neem gerust contact met ons op en geef aan bij welk team je graag zou willen meespelen.

Kom gerust een keertje meetrainen