Dames 1 (6e klasse)

Heb je ervaring in volleybal en zin om competitie te spelen neem dan contact met ons op!

Dames 1

Spelers (vlnr)

Arianna
Cloey
Kim
Chaima
Dariia
Loes
Danielle
Floor
Silke


Coach : Patrick

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
05 March 19:30VONO DS 1 – Xenon DS 2ICL Landsmeer in Landsmeer
23 March 16:30Albatros DS 9 – VONO DS 1Wethouder Verheijhal in Amsterdam
26 March 19:30VONO DS 1 – WEST! DS 2ICL Landsmeer in Landsmeer
13 April 18:00K.V.A. DS 6 – VONO DS 1Sportcentrum de Pijp in Amsterdam
16 April 19:30VONO DS 1 – Albatros DS 9ICL Landsmeer in Landsmeer

Stand

#TeamGPWV+
1De Spuyt DS 37211813651652
2UvO DS 4518146482408
3VV Amsterdam DS 7415125398324
4US DS 848810367399
5Armixtos DS 647610352365
6Xenon DS 141115293395

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 February 19:00Xenon DS 2 – VONO DS 13-113-25, 25-19, 25-16, 25-22
09 February 21:00WEST! DS 2 – VONO DS 12-316-25, 25-18, 25-21, 16-25, 12-15
06 February 19:30VONO DS 1 – K.V.A. DS 61-318-25, 25-21, 17-25, 17-25
23 January 19:30VONO DS 1 – V.C. Waterland DS 11-325-15, 19-25, 22-25, 20-25
18 January 19:00V.C. Waterland DS 1 – VONO DS 14-025-23, 25-23, 25-15, 25-17
28 November 19:30VONO DS 1 – US DS 94-025-17, 25-19, 25-20, 25-22
25 November 14:00SVU DS 8 – VONO DS 13-122-25, 25-16, 25-19, 28-26
16 November 19:00VONO DS 1 – VV Amsterdam DS 103-125-6, 18-25, 25-17, 25-18
14 November 19:30VONO DS 1 – SVU DS 83-125-18, 19-25, 25-22, 25-23
04 November 17:30VV Amsterdam DS 10 – VONO DS 11-312-25, 18-25, 25-16, 23-25
31 October 19:30US DS 9 – VONO DS 10-423-25, 11-25, 15-25, 21-25
24 October 19:30VONO DS 1 – Volamos DS 44-025-7, 25-10, 25-10, 25-23
10 October 19:30VONO DS 1 – UvO DS 84-025-19, 25-21, 25-20, 25-16
03 October 21:00UvO DS 8 – VONO DS 12-315-25, 18-25, 25-17, 25-19, 14-16
26 September 21:00Netzo DS 2 – VONO DS 10-418-25, 18-25, 11-25, 16-25
12 September 19:30VONO DS 1 – Netzo DS 24-025-14, 25-23, 25-21, 25-16
07 September 19:00Volamos DS 4 – VONO DS 13-225-16, 13-25, 20-25, 25-23, 15-13

Keertje meetrainen?

We zijn VoNo weer aan het opbouwen en je bent van harte welkom om mee te trainen. Neem gerust contact met ons op en geef aan bij welk team je graag zou willen meespelen.